Náš tím

IDENTIC

Tím našich lekárov

Ošetrenie u zubného lekára obvykle nebýva spojené s príjemným zážitkom. Na našej klinike vám ukážeme, že niektoré veci sa dajú robiť aj inak. Aktuálne liečebné postupy a nové technológie nám umožňujú robiť výkony precíznejšie a šetrnejšie ako kedykoľvek predtým. Bezbolestné ošetrenie je u nás samozrejmosť. Veríme, že v priateľskej atmosfére spoločne nájdeme cestu, ktorá bude viesť k vášmu zdravému a krásnemu úsmevu.

Image

MDDr. Alžbeta Prachárová Smiešková

Zubný lekár

V roku 2019 som úspešne ukončila štúdium zubného lekárstva LFUK. Počas štúdia som sa venovala osvetovému programu dentalalarm, kde som chodila učiť deti,ako sa starať o svoje zúbky. Absolvovala som zahraničné stáže v Taliansku, v Indonezii a vJordansku. Pracovné skúsenosti som získala v Bratislave v súkromnom stomatologickom centre, kde som sa venovala všetkým ošetreniam, súčasne som pracovala na inej klinike, kde som ošetrovala iba detských pacientov.

Image

MDDr. Vladimír Prachár

Zubný lekár

Štúdium som ukončil na LFUK v Bratislave v roku 2016. Po škole som sa zamestnal na súkromnej klinike a taktiež som vyučoval budúcich zubných lekárov na lekárskej fakulte. Dôslednou prácou a pravidelným vzdelávaním na Slovensku, ako aj v zahraničí som získal skúsenosti ,ktoré chcem teraz zúročiť pri naplnení nášho sna o vlastnej zubnej klinike. Pri ošetrovaní sa nezaobídem bez mikroskopu, ktorý mi umožňuje previesť široké spektrum ošetrení čo najšetrnejšie a najprecíznejšie. Venujem sa hlavne záchrane zubov ošetrovaním koreňových kanálikov,ako aj estetickým rekonštrukciám zubov. Nech máte akýkoľvek problém, rád Vás u nás privítam a verím, že spolu nájdeme riešenie.

Image

MDDr. Marika Durcová

Zubný lekár

Vyštudovala som zubné lekárstvo na Lékarskej univerzite Masarykovej univerzity v Brne v roku 2020. Už počas štúdia a tiež po ňom som sa zúčastnila mnohých stomatologických kongresov a workshopov doma i v zahraničí. Po štúdiu som nadobudla cenné skúsenosti v súkromnom stomatologickom centre v Novom Meste nad Váhom, kde som sa venovala dospelým a detským pacientom. V súčasnej dobe sa venujem najmä deťom. Snažíme sa, aby ošetrenie pre nich bolo príjemné a aby sa k nám vracali s radosťou.

Image

MDDr. Michaela Zemánková

Dentoalveolárny chirurg
Image

Bc. Juraj Ondis

Dentálny hygienik

Image

Mgr. Kristína Kačincová Smiešková

Recepčná
Image

Linda Dekányová

Zubná asistentka
Image

Nikola Huláková

Zubná asistentka
Image

Sabina Kupcová

Zubná asistentka